بام سبز - آسمان فایل
تیر
۱۰
۱۳۹۵

بام سبز

دانلود پروژه بام سبز:

بام سبز

عنوان: بام سبز

فرمت فایل:pptx-پاورپوینت

حجم فایل:۷ مگابایت

تعداد صفحات:۴۸

 

مقدمه و فهرست مطالب تحقیق بام سبز را در قسمت پایین می توانید مشاهده کنید.

 

مقدمه:

بام  سبز، بام ساختمانی است که تمام یا قسمتی از آن با گیاهانی که بر روی یک لایه ضد آب کاشته شده باشند، پوشانده شده و شامل بام‌هایی نمی‌شود که تنها رنگ آن‌ها سبز باشد. بامی است که مقدار یا تمامی آن با پوشش گیاهی ، پوشانده می شود. واین مفاهیم “معماری سبز” را مد نظر است. این بام ممکن است شامل لایه‌های دیگر مانند حصار ریشه، زه‌کشی و یا سیستم آبیاری باشد. واژهٔ سبز به مسئلهٔ محیط زیست اشاره می‌کند قرار می دهند.

 

فهرست مطالب:

معرفی بام و دیوار سبز

انواع بامهای سبـــز

طراحی بام و دیوار

فواید بام سبز

فواید محیطی

مزایای اختصاصي

مزایای عمومي

نيازهاي ساختاري طراحي بام  سبز

آبیاری و سیستم های آبیاری بامهای سبز

زهکشي بامهای سبز

عايق بامهای سبز

ايمني روی “بامهای سبز”

عوامل متعدد برای طراحی ساخت بام

معماری سنتی ایران

تاریخچه کاربرد بامهای سبز

 

برخی از اسلاید های این تحقیق را در قسمت پایین می توانید مشاهده کنید:

بام سبز

 

هم اکنون می توانید این تحقیق را به قیمت ۶۰۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند.

برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید.

ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

 

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.irبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.