دانلود آئین نامه آموزشی کاردانی و کارشناسی - آسمان فایل
شهریور
25
1395

دانلود آئین نامه آموزشی کاردانی و کارشناسی

اگر در جستجوی دانستن موضوع آئین نامه آموزشی کاردانی و کارشناسی هستید و یا علاقمند به آشنايی بیشتر با آئین نامه آموزشی کاردانی و کارشناسی می باشید پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید. این فایل با فرمت word است و شما میتوانید آنرا ویرایش کرده و در تحقیق خود از آن استفاده کنید.

آئین نامه آموزشی دوره های کاردانی و کارشناسی

مشخصات  فایل آئین نامه آموزشی کاردانی و کارشناسی

عنوان : آئین نامه آموزشی دوره های کاردانی و کارشناسی
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۲۲
حجم فایل : ۱۵۱ کیلوبایت

خلاصه آنچه در آئین نامه آموزشی کاردانی و کارشناسی می خوانید.

فصل هشتم   :   انتقال

تعريف انتقال

ماده ۳۸ :انتقال به معني تغيير محل تحصيل دانشجو از يك دانشگاه به دانشگاه ديگر در همان رشته و همان مقطع تحصيلي است .

ماده ۳۹ :انتقال دانشجو به هر يك از دانشگاههاي تهران ممنوع است جز در موارد زير :‌
۱- شهادت ، فوت يا معلول شدن سرپرست خانواده دانشجو ،‌به طوري كه وي به تشخيص مراجع قانوني ، به عنوان كفيل خانواده شناخته شود ۲- معلوليت موثر دانشجو ،‌به نحوي كه به تشخيص شوراي عالي پزشكي به طور مستقل قادر به ادامه زندگي نباشد . ۳- ازدواج رسمي و دائمي دانشجوي دختر كه محل تحصيل يا اشتغال شوهر در تهران باشد به تاييد مراجع ذي ربط .

تبصره ۱ :هر يك از موارد مذكور در اين ماده بايد بعد از قبولي دانشجو در دانشگاه صورت گرفته باشد .

تبصره ۲ :‌براي كارمندان رسمي يا پيماني دولت ،‌ارائه حكم اشتغال ضروري است و اگر شغل همسر آزاد است گواهي اشتغال و سكونت و در تهران بايد به تاييد مراجع قانوني يا نيروي انتظامي رسيده باشد .

تبصره ۳ :‌در موارد استثنايي كه دانشگاه تشخيص مي دهد چنانچه محل تحصيل دانشجوي دختر در تهران باشد و شوهر او نيز در شهرستان دانشجو باشد اگر رشته تحصيلي دختر در شهرستان ( محل تحصيل شوهر ) موجود نباشد شوهر او مي تواند به تهران منتقل شود .

تبصره ۴ :به منظور توزيع دانشجويان انتقالي به تهران و جلوگيري از سرگرداني آنان در تعيين محل تحصيل ، ‌كميته اي در معاونت دانشجويي وزارتين فرهنگ و آموزش عالي وزارت بهداشت ،‌درمان و آموزش پزشكي به نام كميته انتقال تشكيل مي شود . اين كميته مي تواند براي پذيرش دانشجوي انتقالي در هر يك از دانشگاههاي تهران ،‌سهميه تعيين كرده و دانشجويان انتقالي را مطابق سهميه جايابي كند .

ماده ۴۰ :انتقال دانشجو از دانشگاهها و موسسات آموزش عالي تهران به شهرستانها و از شهرستانها به يكديگر در يك رشته و در يك مقطع به شرط موافقت دانشگاههاي مبداء و مقصد بلامانع است .

ماده ۴۱ :انتقال از دوره هاي شبانه به روزانه از دانشگاه پيام نور به دانشگاههاي حضوري ( اعم از روزانه و شبانه ) و از دانشگاههاي غير دولتي به دانشگاههاي دولتي ممنوع است ولي انتقال به عكس آن ،‌با موافقت مبداء و مقصد بلامانع است .

انتقال فرزندان اعضاي هيات علمي

ماده ۴۲ :انتقال همسر و فرزندان اعضاي هيات علمي به محل اشتغال آنها طبق ضوابط ويژه ،‌صورت مي گيرد و اين ضوابط توسط وزارتين فرهنگ و آموزش عالي و بهداشت ،‌درمان و آموزش پزشكي تهيه و تدوين و ابلاغ مي شود .

انتقال دانشجويان ايراني خارج از كشور 

ماده ۴۳ :انتقال دانشجويان ايراني شاغل به تحصيل در خارج از كشور به دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي داخل مطابق آيين نامه اي صورت مي گيرد كه در جلسه ۲۲۹ مورخ ۲۸/۳/۱۳۷۴ شوراي عالي برنامه ريزي تصويب و ابلاغ شده است . ( ضميمه ۳)

ماده ۴۴ :دانشجوي متقاضي انتقال بايد درخواست انتقال خود را با ذكر مورد ،‌حداقل ۶ هفته قبل از شروع نيمسال تحصيلي به اداره آموزش دانشگاه مبداء تسليم نمايد .

ماده ۴۵ :دانشگاه مبداء در صورت موافقت با انتقال ،‌موظف است حداكثر ، ظرف يك هفته، موافقت خود را همراه درخواست دانشجو و ريز نمرات او به دانشگاه مقصد ارسال دارد . و دانشگاه مقصد مكلف است ، حداقل دو هفته قبل از شروع نام نويسي ،‌ نظر خود را به دانشگاه مبداء اعلام نمايد .

تبصره  :درصورت موافقت با انتقال ، كليه سوابق دانشجو از دانشگاه مبداء به دانشگاه مقصد ارسال و ارتباط دانشجو با دانشگاه مبداء قطع مي شود .

فهرست مطالب آئین نامه آموزشی کاردانی و کارشناسی را در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

آئین نامه آموزشی کاردانی و کارشناسیهم اکنون می توانید تحقیق آئین نامه آموزشی دوره های کاردانی و کارشناسی را به قیمت ۴۹۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.