دانلود تحقیق ايجاد انگيزه در ادامه تحصيل معلمان - آسمان فایل
شهریور
27
1395

دانلود تحقیق ايجاد انگيزه در ادامه تحصيل معلمان

اگر به دنبال تحقیقی جامع در مورد ايجاد انگيزه در ادامه تحصيل معلمان هستید دانلود و مطالعه این تحقیق را فراموش نکنید. مطالعات گيلفورد جارنسن – روش تحقيق- جامعه آماری- حجم جامعه، نمونه و شيوه نمونه گيری- ابزار جمع آوری اطلاعات – متغييرهای تعديل كننده و مزاحم مورد مطالعه فقط نمونه ای از چندین موضوعات بحث شده در این تحقیق است.

ايجاد انگيزه در ادامه تحصيل معلمان

مشخصات فایل ايجاد انگيزه در ادامه تحصيل معلمان

عنوان: ايجاد انگيزه در ادامه تحصيل معلمان
فرمت فایل: word (قابل ویرایش و پرینت)
تعداد صفحات: ۲۰
حجم فایل: ۱۱۵ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق ايجاد انگيزه در ادامه تحصيل معلمان می خوانید.

فصل سوم : روش تحقيق
در اين فصل به توصيف روش تحقيق ، جامعه و نمونه آماري ، ابزار گردآوري اطلاعات و شيوه هاي تجزيه و تحليل ويافته هاي تحقيق مي پردازيم.
بطور كلي تحقيق عبارتست از يك فعاليت مدرن و منظم كه هدف نهايي آن كشف و گسترش دانش و حقيقت است و محقق با انجام اين فعاليت كه بر مبناي تجزيه وتحليل يك يا چند نفر فرض درباره چگونگي روابط ميان تعدادي متغيير بنا شده است. برآن است كه افكار و عقايد ذهني و فطري را در برابر واقعيات عيني آزمايش كند.
در آموزش و پرورش تحقيق مي تواند كاربرد منظم و رسمي روش علمي در مطالعه مسائل آموزش و پرورش باشد كه هدف اين تحقيقات تشريح ، پيش بيني و كنترل پديده هاي آموزشي است.

روش تحقيق:
هدف از انتخاب روش تحقيق آن است كه محقق مشخص نمايد ، چه شيوه و روشي را اتخاذ نمايد تا او را هر چه سريع تر و آسان تر و ارزانتر در دستيابي به پاسخهاي احتمالي كمك نمايد. كه اين امر به هدفها و ماهيت موضوع پژوهش و امكانات اجرايي محقق وابسته است.
با توجه به اينكه در اين تحقيق به دنبال توصيف عيني ، واقعي و منظم  خصوصيات يك موقعيت يا يك موضوع مي باشيم و يا بعبارتي سعي داريم به كشف عقايد ، ادراكات و ترجيهات افراد بپردازيم و آنجه را كه هست بدون هيچگونه دخالت و استنتاج ذهني ، گزارش نموده و نتايج عيني را از موقعيت اخذ كنيم. از روش تحقيق پيمايش استفاده كرديم كه هدف از آن توصيف ، ثبت ، تحليل و تفسير شرايط موجود مي باشد. در تحقيقات پيمايشي بمنظور بررسي نظرات و توجيهات اشخاص از پرسشنامه و يا مصاحبه استفاده مي شود كه در اين تحقيق ابزار مورد استفاده پرسشنامه  و يا مصاحبه استفاده مي شودكه در اين تحقيق ابزار مورد استفاده پرسشنامه است.

جامعه آماری:
جامعه درهر تحقيق عبارت است ازهمه اعضاي واقعي يا فرضي كه علاقمند هستيم يافته هاي پژوهش را به آنها تعميم دهيم.بعبارت ديگر مجموعه اي از عناصر كه داراي يك يا چند ويژگي مشترك باشند جامعه گفته مي شود كه درحقيقت شامل همه عناصري است كه موضوع يك پژوهش معين در آن مصداق پيدا مي كنند و مايليم درباره آن استنباط كنيم.
جامعه در اين تحقيق شامل كليه دانشجو معلمان دوره كارشناسی، كارشناسی ارشد است كه در طي سالهای تحصيلی ۸۴-۸۲ در مراكز آموزش های ضمن خدمت شاغل به تحصيل بوده اند و تعداد كل آنها ۱۳۵۲ نفر می باشد.

فهرست مطالب تحقیق ايجاد انگيزه در ادامه تحصيل معلمان در پایین آمده است.

مروري اجمالي بر تحقيقات گذشته:
فرضيات تحقيق:
نتايج :
اهداف فرعي تحقيق:
مهمترين يافته های تحقيق:
عنوان تحقيق:
هدف تحقيق:
فرضيات تحقيق:
نتايج تحقيق:
مطالعات گيلفورد جارنسن
فصل سوم : روش تحقيق
روش تحقيق:
جامعه آماري:
حجم جامعه ، نمونه و شيوه نمونه گيري
ابزار جمع آوري اطلاعات:
متغييرهاي تعديل كننده و مزاحم مورد مطالعه
الف: متغيير تعديل كننده:
د- متغيير مزاحم

هم اکنون می توانید تحقیق ايجاد انگيزه در ادامه تحصيل معلمان را به قیمت ۵۹۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.