دانلود پروژه بتن سبک هوادار در ساختمان سازی - آسمان فایل
تیر
۱۲
۱۳۹۵

دانلود پروژه بتن سبک هوادار در ساختمان سازی


استفاده از بتن سبک هوادار در ساختمان از دو جهت حائز اهميت است :
اولاً‌: سبك كردن وزن ساختمان
ثانیا: صرفه جويي در مصرف انرژي كه به لحاظ اقتصادي نيز جايگاه خاصي دارد.
از بتن سبك ( فوم سٍم) جـهت مصـارف مختلف در ساختـمان مي توان استـفاده كرد چرا كه مي توان از آن به لحـاظ خواص فيزيكي منحصر بفردش بتني عايق ، با كيفيت و همچنين با مقــاومت لازم ارائه كرد . اين بتن از تركيب سيمان ، ماسه ، آب و فــوم با درصـد هاي مختلـف ( بسـته به نياز) تشــكيل مي شـود كه با يـك سري دستگا ه هاي مخصوص آماده مي گردد و مي توان از آن بصورت در جا و يا در قالبهاي مختلف استفاده نمود . از اين بتن سبک هوادار مي توان ، بتني با وزن مخصوص ۳۰۰ الي ۱۶۰۰ كيلو گرم برمتر مكعب ساخت . ( بتن معمولي حدود ۲۴۰۰ كيلو گرم بر متر مكعب مي باشد) ضمناً‌هر گونه نازك كاري براحتي روي آن قابل اجراست و چسبندگي بسيار خوبي با سيمان و گچ دارد.

 دانلود پاورپوینت بتن سبک هوادار

دانلود پاورپوینت بتن سبک هوادار

عنوان تحقیق: بتن سبک هوادار

فرمت فایل:pptx- پاورپوینت

تعداد صفحات:۱۴

 

مقدمه و فهرست مطالب تحقیق بتن سبک هوادار را در قسمت پایین می توانید مشاهده کنید.

 

مقدمه:

توليد بتن سبك در ايران تا سالهاي اخير به صورت سنتي با استفاده از دانه‌هاي سبكي چون رس شكفته، سنگ پا، پوكه معدني و يا بتن‌هاي گازي توليد مي گرديد كه هرکدام معايبي از نظر جذب رطوبت، تخريب طبيعت و محدوديت عرصه كاربرد، دارا مي ‌باشند. اما امروزه با تزريق هوا در داخل اختلاط ماسه و سيمان، امکان سبک نمودن وزن آن هرچه بيشتر فراهم و اختلاط‌هاي كم‌ وزن (۳۰۰ تا ۱۷۰۰ كيلوگرم بر مترمكعب) تحت نام بتن سبك هوادار توليد مي‌گردد.

بتن سبك هوادار (فوم‌بتن) از سال ۱۹۲۳ ميلادي در آمريكا و هلند و بعدها در آلمان مورد توجه قرار گرفته و توسعه وسيع آن از سال ۱۹۸۰ توسط شركت Voton با همكاري دانشگاه‌هاي آلمان و دپارتمان‌هاي مربوطه انجام يافته است. آقاي كريستوفر الكساندر از جامعه آكسفورد‌پرس متذكر مي شود: «ما مطمئن هستيم كه بتن سبك هوادار بتن آينده جهان خواهد بود.»

 

فهرست مطالب:

بتن سبک هوادار

پیشینه

مزایای استفاده از سیستم های ساختمانی PSS

سبک سازی

مقاوم سازی

سهولت اجرای سیستم تاسیسات مکانیکی و برقی

سرعت اجرا

 

 

هم اکنون می توانید تحقیق بتن سبک هوادار را به قیمت ۵۰۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند.

برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید.

ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

 

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.irبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.