دانلود تحقیق ترميم نيروی كار مدرسه در انگلستان - آسمان فایل
آبان
۲
۱۳۹۵

دانلود تحقیق ترميم نيروی كار مدرسه در انگلستان

اگر به دنبال تحقیقی کامل و مفید در مورد ترميم نيروی كار مدرسه در انگلستان هستید و یا علاقمند به آشنايی بیشتر با موضوع  ترميم نيروی كار مدرسه در انگلستان می باشید پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید. این فایل با فرمت word است و شما میتوانید آنرا ویرایش کرده و در تحقیق خود از آن استفاده کنید.

ترميم نيروی كار مدرسه در انگلستان

مشخصات  فایل ترميم نيروی كار مدرسه در انگلستان

عنوان : ترميم نيروي كار مدرسه در انگلستان: تحقيقي در مورد استبداد
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۲۴
حجم فایل : ۱۰۴ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق ترميم نيروی كار مدرسه در انگلستان می خوانید.

ترميم به عنوان استبداد
ترميم از طريق كارايي و تاثير گذاري سازماني به عنوان يك شيوة قانوني شده و نه از طريق آموزش و ياد گيري .براي شروع كار براي مدارس شرطي وجود ندارد و هيچگونه شواهد تحقيقاتي براي يافتن مهارتها و دانش افراد در مدارس در مورد ياد گيري و ياد گيرندگان استفاده نشده است .در اسناد رسمي هيچگونه ارجاعي به تئوريهاي ياد گيري و نقش بزرگسالان مثل آثار ويگوتسكي و منطقةپيشرفت نزديك مبداً نشده است .هيچگونه دخالتي به ابتكار عمل هاي برنامةدرسي كه در آن شواهد روشني در مورد تاًثير بر ياد گيري مثل شتاب شناختي از طريق آموزش علم وجود دارد،در جايي كه تلفيق از پرسنل پشتيباني يعني تكنسين هاي علوم با معلمان در اهداف ياد گيري ،استراتژيها و منابع تدريس انجام شده است وجود ندارد. هيچگونه ارتباطي با شبكه يا شبكه هاي ياد گيري ،همچون دانشگاه فرست ايج كه بيش از يك دهه حرفه را با نيروي كار وسيع تر در مدرسه و جامعه پيوند داده ،وجود ندارد. كودكان به عنوان ياد گيرندگان فعال ،از ترميم حذف شده اند و آنها سوژة اصلاح مي باشند .
ترميم بر مبناي روبكردهاي بخش خصوصي براي دستيابي نيروي كار منعطف و قابل آموزش انجام شده است. حل مشكل دستمزدهاي بالا و فقدان معلمان مجرب (۴۰% معلمان جديد)ظرف سه سال شغل خود را رها مي كنند .مستلزم نوع متفاوتي از كار مي باشد كه با ICT كه استانداردها را بدون ارتباط انساني برآورده مي كند،تركيب شود.آنطور كه “سنت”در ۱۹۹۹ نشان داده كه تغيرات در شيوة كار به افراد نيرو نمي دهد بلكه تايلوريسم جديدرا از خط مونتاژ به صفحه كليد كامپيوتر منتقل كرده است به علاوه رگه هايي از مقدار تفكر آسمان آبي ديده شده كه وارددولت شده است كه در آن امكانات مدير به عنوان تنها معلم مجرب در به كارگيري نيروي كار براي انجام برنامةملي مي باشدوجود دارد.قطعاً گزارش هايي در مورد پرداخت نرخ هاي متفاوت به دستباران معلمين براي زماني كه صرف انجام نوع خاصي از كار يعني دستياري در مقايسه با نظارت انجام مي دهند ،نشان دهندة اين رويكرد كار در پرداخت دستمزد منعطف مي باشد و مستلزم يك رويكرد تايلوري به شناسايي نوع كار ، سطح مهارت مورد نياز و ميزان ارتباط زماني آن مي باشد.
ترميم مبتني بر شواهد نيست .داده هاي نشان دهندة مشكل در استخدام و حفظ وجود دارد اما شواهد مبتني بر اينكه استراتژيهاي ترميم مي تواند اثر بخش باشد،استفاده نشده است.DFES يك مطالعة تجربي در مورد ترميم تحت عنوان پروژة تحول نيروي كار مدرسه را تاًمين مالي كردكه يك محقق با روش تركيبي در ۳۲ مدرسه با استفاده از خط مبداً و پرسشنامه هاي پايان پروژه ،مصاحبه ها،يادداشتها،مصاحبه هاي گروه تحقيقاتي و تهديد هاي هزينه اي بود.ارزيابيها نشان داد كه مداخلاتي كه اكنون به عنوان ترميم شناخته مي شوند ،باعث شده تا معلمين كاهش در بار كاري ،تغير در فرهنگ و تعادل زندگي كاري بهتر را گزارش كنند و آنها شروع به ايجاد نقش پرسنل پشتيباني كردند .
با اين حال تحقيقات نشان داده كه تغيرات نيازبه سرمايه گذاري قابل ملاحظه و پايدار دارد و اصلاحات يك فرآيند زمان بر است كه به طور خاص به بار كاري پرسنل ارشد مي افزايد .

فهرست مطالب تحقیق ترميم نيروی كار مدرسه در انگلستان را در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

عنوان
خلاصه
استبداد ها
ترميم نيروي كار مدرسه
ترميم به عنوان استبداد
استبداد معمول

هم اکنون می توانید تحقیق ترميم نيروي كار مدرسه در انگلستان: تحقيقي در مورد استبداد را به قیمت ۴۹۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.