دانلود تحقیق ضرورت آموزش و پرورش و تغییر آن - آسمان فایل
مهر
۶
۱۳۹۵

دانلود تحقیق ضرورت آموزش و پرورش و تغییر آن

اگر به دنبال تحقیقی خوب و مفید در مورد ضرورت آموزش و پرورش و تغییر آن هستید و یا علاقمند به آشنايی بیشتر با موضوع ضرورت آموزش و پرورش و تغییر آن می باشید پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید. این فایل با فرمت word است و شما میتوانید آنرا ویرایش کرده و در تحقیق خود از آن استفاده کنید.

ضرورت آموزش و پرورش

مشخصات  فایل

عنوان : ضرورت آموزش و پرورش و تغییر آن
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۱۵
حجم فایل : ۸۶ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق ضرورت آموزش و پرورش و تغییر آن می خوانید.

شوراي دبيران:
به منظور بحث و تبادل نظر و هماهنگي به امور آموزشی و پرورشی و اداري مدرسه و تأمين مشاركت معلمان در حسن جريان آموزش و پرورش واداري مدرسه، و شركت شايسته و اجراي كيفي امور به چهار كميته تخصصي تقسيم  شده است.
الف) كميته هماهنگي: كار هماهنگي و راهنمايي ساير كميته ها راعهده دار بوده و جلسات را هدايت مي كند و نيز برنامه ريزي  و … جلسات را عهده دار است.
ب) كميته مشاوره: كار شناسايي و نيز راهنمايي و مشاوره دانش آموزان و اوليائي كه از سوي بقيه همكاران معرفي مي شوند عهده دار مي باشد و پيگيري امر تا حصول نتيجه در صورتي كه منجربه نتيجه نباشد به هسته مشاوره معرفي مي نمايند.
ج) كميته علوم پايه: تشكيل جلسه خاص در ارتباط با علوم پايه و بحث تبادل نظر در خصوص تدريس، امتحان و … .
د) كميته علوم انساني: تشكيل جلسه خاص در ارتباط با دروس علوم انساني و بحث تبادل نظر در خصوص تدريس، امتحان و … .

شوراي مدرسه:
در راستاي تحقق اهداف مدرسه محوري و تفويض اختيارات به مدارس و به منظور توسعه مشاركت همكاري و استفاده از تجارب معلمان، مربيان و اولياي دانش آموزان در ادامه مدرسه، بهبود فرايند تصميم گيري، ارتقاء كيفي فعاليت هاي آموزشي و پرورشي و اداري، تدوين برنامه سالانه مدرسه و هماهنگي امور و نظارت بر فعاليت هاي مربوط و مراقبت و نظارت بر فعاليت هاي مدرسه در غالب كميسيونها و كميته هاي مذكور در قبل و نيز نظارت بر حسن اجراي كليه مصوبات و دستورالعمل هاي اداري كه بصورت بخشنامه ابلاغ مي شود و نيز تصميم گيري راجع به تشويق و تنبيه دانش آموزان برابر بندهاي  ۲ و ۳ فصل ششم آيين نامه اجرايي مدارس در غالب افراد زير تشكيل شده است: ۱- مدير مدرسه ۲- معاونين ۳- نماينده مربيان امور تربيتي يا مشاوران  ۴- نماينده هاي معلمان ۵-  نماينده انجمن ۶- نماينده شوراي دانش آموزي در صورت صلاحديد مدير.

فهرست مطالب تحقیق ضرورت آموزش و پرورش و تغییر آن را در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

 ضرورت آموزش و پرورش

فهرست منابع تحقیق ضرورت آموزش و پرورش و تغییر آن را در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

اصول برنامه ریزی / دکتر قربانی ، دکتر کرامتی
کلیدهای مدیریتی
مبانی فلسفه تعلیم و تربیت/ سموئل ام کراور ترجمه گروه علوم تربیتی
مدیریت و تعارض / دکتر قربانی دکتر کرامتی
آئین نامه اجرایی مدارس/ وزارت آموزش و پرورش

هم اکنون می توانید تحقیق ضرورت آموزش و پرورش و تغییر آن را به قیمت ۴۹۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبط



برای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.