پروژه بررسی نگرش دبیران نسبت به اجرای طرح لباس متحدالشکل در مدارس - آسمان فایل
مهر
۱۰
۱۳۹۵

پروژه بررسی نگرش دبیران نسبت به اجرای طرح لباس متحدالشکل در مدارس

اگر به دنبال پروژه ای کامل و خوب با موضوع بررسی نگرش نسبت به اجرای طرح لباس متحدالشکل در مدارس هستید  پیشنهاد می کنیم از این فایل دیدن کنید. این فایل با فرمت word است و شما میتوانید آنرا براحتی به دلخواه خود ویرایش کرده و در پروژه مورد نظر خود از آن استفاده کنید.

اجرای طرح لباس متحدالشکل در مدارس

مشخصات  فایل بررسی نگرش نسبت به اجرای طرح لباس متحدالشکل در مدارس

عنوان : بررسي نگرش دبيران و دانش آموزان دختر مقطع متوسطه نسبت به اجراي طرح لباس متحدالشکل در شهرستان نيشابور
فرمت فایل : word ( قابل ویرایش )
تعداد صفحات : ۸۲
حجم فایل : ۵۶۵ کیلوبایت

خلاصه آنچه در تحقیق بررسی نگرش نسبت به اجرای طرح لباس متحدالشکل در مدارس  می خوانید.

مقدمه
تمامي هويت و موجوديت يک ملت در فرهنگ آن خلاصه مي شود فرهنگ هر ملتي متکي به پيشينه ي تاريخي آن است. مسخ فرهنگي و گسستن بندهاي پيوند يک ملت با فرهنگ و پيشينه ي تاريخي آن، از جمله فجايعي است که در دوران استعمار نو، بر سر بسياري از ملت ها آمده و هم اکنون در دستور کار سلطه طلبان جهاني قرار دارد.
تهاجمي ايمان سوز که رهبر معظم انقلاب به حق آن را «شيبخون فرهنگي» ناميدند. و در اين راه از ابزارهاي متنوع و پيچيده با تکنيک هاي گوناگون بهره مي جويد و بر پايه ي نظرات روانشناسانه و جامعه شناسانه ي متخصصين خود، براي دامن زدن به فساد و انحراف اخلاقي قشر جوان جامعه ي ما طرح و برنامه مي ريزد.
ابتذال در پوشش که با استفاده از همان امکانات تبليغي و علمي پيشرفته در ميان جوانان ترويج مي شود خود يکي از زشت ترين و در عين حال خطرناک ترين جلوه هاي تهاجم فرهنگي دشمن، و از سوي ديگر سبب فاصله گيري جوانان ما از فرهنگ و سنت هاي اصيل اسلامي مان مي شود. (۱۳۸۶، http://www.aftab.ir)

روش تحقيق و علت استفاده از آن
انواع روش هاي تحقيق شامل تحقيق بر مبناي اطلاعات قبلي (تاريخي- اطلاعات آماري)، تحقيقات ميداني (توصيفي، زمينه يابي، مورد پژوهي، همبستگي، علي و روش تکاملي) و تحقيق تک آزمودني مي باشد. (خسرو رمضاني، ۱۳۸۱، ص ۹۶- ص ۱۰۸)
ارزش و اعتبار هر پژوهش به روش اجراي آن بستگي دارد و انتخاب روش با توجه به اهداف و امکانات اجرايي مسئله مورد پژوهش صورت مي گيرد. در هر پژوهش معرفي روش اجرايي پژوهش لازم است زيرا اين امر باعث مي شود که خوانندگان از روند اجراي پژوهش آگاه شوند و همچنين در صورت تمايل در اين زمينه پژوهش کنند و راهگشاي خوبي براي آنان باشد.
لذا در اين فصل گزارشي از چگونگي انتخاب و به کارگيري روش هايي که پژوهشگر به منظور تجزيه و تحليل مسائل مطرح شده به کار گرفته، ارائه خواهد شد. همچنين روش پژوهش، جامعه آماري، نمونه گيري و ابزار تحقيق در اين فصل معرفي خواهد شد.

روش تحقيق
تحقيقات ميداني را بعضي، تحقيقات توصيفي و بعضي، تحقيقات کاربردي نيز مي نامند. و باز نوعي از تحقيقات توصيفي، به تحقيق زمينه يابي معروف است و اين نوع تحقيقات جهت آگاهي از عقايد و نظرات و نگرش هاي جامعه و همچنين کشف روابط بين متغيرها براي اتخاذ تصميم مناسب به کار برده مي شوند.با اين توضيح پژوهش حاضر به روش بررسي توصيفي و کاربردي از نوع زمينه يابي است و به صورت ميداني (محقق دست اندرکار پژوهش است) انجام شده است.

علت انتخاب روش تحقيق
هدف از انجام اين پژوهش توصيف عيني، واقعي و منظم از يک موضوع و موقعيت است و محقق سعي مي کند «آنچه هست» را بدون هيچ گونه تغيير و يا دخالت ذهني گزارش دهد و نتايج عيني از موقعيت گرفته شود.

فهرست مطالب تحقیق بررسی نگرش نسبت به اجرای طرح لباس متحدالشکل در مدارس در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

فهرست مطالب بررسی نگرش دبیران و دانش آموزان دختر مقطع متوسطه نسبت به اجرای متحدالشکل

فهرست مطالب تحقیق بررسی نگرش نسبت به اجرای طرح لباس متحدالشکل در مدارس در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

۱) اسحافي، مهين (۱۳۷۸). بررسي جايگاه مد و مدگرايي در بين نوجوانان دختر و پسر مقطع متوسطه شهرستان تربت حيدريه. مشهد : مرکز تربیت معلم شهید خورشیدی.
۲)‌ اسلامي، معصومه- فولادين، سکينه- گودآسيابي، معظم (۱۳۸۲). بررسي نظرات دانشجويان دانشگاه هاي آزاد، پيام نور، تربيت معلم و دولتي شهرستان مشهد در ارتباط با مسئله ي حجاب. مشهد : مرکز تربیت معلم شهید خورشیدی .
۳) انوري، حسن (۱۳۸۲). فرهنگ بزرگ سخن. جلد چهارم، انتشارات سخن.
۴) بني اسدي، کاظم (۱۳۸۲).  بررسي نگرش دبيران و دانش آموزان پسر مقطع متوسطه نسبت به اجراي طرح لباس متحدالشکل در منطقه ي سرايان. مرکز تربیت معلم شهید خورشیدی
۵) حداد عادل، غلامعلي (۱۳۷۲). فرهنگ برهنگي و برهنگي فرهنگي. چاپ پنجم، تهران: انتشارات صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران، سروش.
۶) حسيني، سيده عذرا (۱۳۷۲). بررسي نگرش دانش آموزان دختر و اولياي آنان در مقطع متوسطه در ناحيه ي سه، پنج و هفت مشهد راجع به اجراي طرح لباس متحدالشکل.مشهد :  مرکز تربیت معلم شهید خورشیدی .
۷) خطيبي، شهربانو (۱۳۸۱). بررسي ديدگاه مربيان نسبت به چگونگي حجاب دختران مقطع متوسطه ناحيه ۷ مشهد. مشهد :مرکز تربیت معلم شهید خورشیدی .
۸) دبيرخانه شوراي عالي آموزش و پرورش (۱۳۷۹). آئين نامه ي اجرايي مدارس. چاپ اول، انتشارات مدرسه.
۹) رمضاني، خسرو (۱۳۸۱). روش هاي تحقيق در علوم رفتاري و علوم اجتماعي. چاپ پنجم، ياسوج: انتشارات فاطميه.
۱۰) صدر، حسن (۱۳۴۲). حقوق زن در اسلام و اروپا. چاپ سوم، انتشارات سازمان کتاب هاي جيبي.
۱۱) صدري افشار، غلامحسين (۱۳۸۱). فرهنگ معاصر فارسي. جلد دوم، تهران: انتشارات فرهنگ و معاصر.
۱۲) عطايي، مرتضي (۱۳۷۳). داستان هاي حجاب، (قصه ها، خاطرات، نام ها). چاپ دوم، مشهد مقدس: نشر الف.
۱۳) مطهري، مرتضي (۱۳۷۳). سيري در سيره ي نبوي. چاپ دوازدهم،  انتشارات صدرا.
۱۴) مطهري، مرتضي (۱۳۷۰). مسئله ي حجاب. انتشارات صدرا.
۱۵) مطهري، مرتضي (۱۳۶۹). نظام حقوق زن در اسلام. انتشارات صدرا.
۱۶) معين، محمد (۱۳۷۵). فرهنگ فارسي. جلد اول، تهران: مؤسسه ي انتشارات اميرکبير.
۱۷) معين، محمد (۱۳۷۶). فرهنگ فارسي. جلد دوم، تهران: مؤسسه ي انتشارات اميرکبير.
۱۸) معين، محمد (۱۳۷۶). فرهنگ فارسي. جلد چهارم، تهران: مؤسسه ي انتشارات اميرکبير.
۱۹) هدايتخواه، ستار (۱۳۷۵). زيور عفاف. خراسان: معاونت پرورشي اداره کل آموزش و پرورش.

هم اکنون می توانید تحقیق بررسی نگرش دبیران نسبت به اجرای طرح لباس متحدالشکل در مدارس را به قیمت ۹۰۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.