افزونه کلمات کلیدی برای وردپرس - آسمان فایل
مهر
15
1395

افزونه کلمات کلیدی برای وردپرس

اگر شما هم از وردپرس استفاده می کنید و کمبود کلمات کلیدی در وردپرس را احساس می کنید. پیشنهاد می کنیم که افزونه کلمات کلیدی برای وردپرس را دانلود کنید تا بتوانید در بخش پیشخوان وردپرس خود به نوشته هایی که در سایت تان قرار می دهید، کلمات کلیدی را اضافه کنید. کلمات کلیدی keyword و توضیحات سایت یا meta description دو بخش مهم برای یک مطلب وردپرسی محسوب می شوند که تاثیر زیادی روی سئوی نوشته دارند.

افزونه کلمات کلیدی برای نوشته ها در وردپرس

همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید بعد از نصب افزونه کلمات کلیدی برای وردپرس ، یک جعبه در بخش افزودن نوشته وردپرسی شما اضافه می شود که می توانید برای آن مطلب کلمات کلیدی تعیین کنید. حتماً می دانید که کلمات کلیدی چه تاثیر زیادی در سئوی سایت و مطالب سایت شما دارند.
افزونه کلمات کلیدی برای وردپرس

این افزونه سه فیلد دارد. که در فیلد اول، کلمات کلیدی مربوط به آن مطلب را وارد می کنید و بین هر کدام از آنها یک ویرگول انگلیسی قرار می دهید. در فیلد دوم می توانید توضیحات متا را برای مطلب خود اضافه کنید. البته اگر از افزونه سئو یوست استفاده می کنید نیازی به پر کردن این فیلد نیست. توجه داشته باشید که این فیلد هم تاثیر زیادی در رتبه بندی مطلب شما در موتورهای جستجو دارد. از فیلد سوم این نرم افزار هم می توانید به عنوان یک چک نویس برای آن مطلب استفاده کنید. زیرا خالی یا پر بردن این فیلد چیزی به کد های سایت شما اضافه نمی کند ولی اگر با وردپرس زندگی می کنید حتماً کمبود یک چک نویس در محیط افزودن مطلب وردپرس را احساس می کنید.

 

کد های ایجاد شده توسط افزونه کلمات کلیدی برای وردپرس

 

کلمات کلیدی برای نوشته ها

همان طور که مشاهده می کنید، با پرکردن دو فیلد اول در این نرم افزار ، دو تا تگ متا به بخش کدهای هدر اضافه می شود که تگ اول متای description و تگ دوم متای keywords است.

این افزونه روی تمامی نسخه های وردپرس به درستی کار می کند و کاملاً برای آخرین نسخه وردپرس، یعنی نسخه ۴٫۶٫۱ بهینه شده است.

قیمت این افزونه بی نظیر فقط ۲۹۰۰ تومان است. و اگر بعد از خرید از آن راضی نبودید کافیست به ایمیل contact-us@asemanfile.ir  پیام بدهید تا هزینه عودت گردد.

 

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.irبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.