نمونه سوالات فنی و حرفه ای رشته سیستم های حفاظتی - آسمان فایل
مهر
8
1395

نمونه سوالات فنی و حرفه ای رشته سیستم های حفاظتی

با سلام. اگر شما هم در کلاس های فنی و حرفه ای در رشته نصاب و عيب ياب سيستم هاي حفاظتي، امنيتي و ارتباطي شامل زیر مجموعه های

  • دوربین مداربسته
  • دزدگیر اماکن
  • سیستم های اعلان حریق
  • آیفون های صوتی و تصویری
  • آنتن مرکزی
  • تلفن سانترال
  • سیستم های امنیتی و…

نمونه سوالات فنی و حرفه ای رشته سیستم های حفاظتی

شرکت کرده اید و قرار است تا چند روز دیگر در آزمون فنی و حرفه ای این رشته شرکت کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً این نمونه سوالات را بخوانید. به شما قول خواهیم داد که بیش از هشتاد درصد سوالات هر دوره از همین سوالات مطرح خواهد شد و اگر شما وقت کافی برای مطالعه کتاب های با حجم زیاد را ندارید، کافیست این نمونه سوالات را یک بار بخوانید و حفظ کنید.

نمونه سوالات فنی و حرفه ای رشته سیستم های حفاظتی امنیتی

این نمونه سوالات شامل ۴ دوره از سوالات ترم های گذشته است و حدودا ۳۵ صفحه آچار می باشد. و از تمام مواردی که در بالا ذکر شد، دارای نمونه سوال است. و بیشتر آنها همراه با جواب ارائه شده است.

در کنار این نمونه سوالات دو فایل آموزشی هم به صورت رایگان برای شما قرار داده شده است.

جالب است بدانید که بنده خودم برای امتحان فنی و حرفه ای فقط و فقط این نمونه سوالات را خواندم و در آزمون نمره ۸۵ گرفتم. و توانستم مدرک سیستم های حفاظتی را بگیرم.

 

قیمت این مجموعه تنها ۵۹۰۰ تومان است.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.irبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.