آگهی ترحیم مادر لایه باز - آسمان فایل
مهر
۲۸
۱۳۹۵

آگهی ترحیم مادر لایه باز

با سلام. یک آگهی ترحیم مادر یا همون اعلامیه ترحیم رو برای شما دوستان آماده کردیم که می تونید به راحتی اون رو با فتوشاپ باز کنید و ویرایش کنید چون فایل لایه بازه و قابل ویرایش و پرینت گرفتن.
شما می تونید با کلیک روی دکمه زیر اون رو به قیمت ۳۹۰۰ تومان تهیه کنید. پیش نمایش آگهی ترحیم مادر رو در تصویر پایین می تونید مشاهده کنید.

 

آگهی ترحیم مادر

 

نام این فایل: مادرم، رفتی تو و رفت زندگانی افسوس

اگر به دنبال یک مجموعه کاملتر که شامل ۴۲ عدد آگهی ترحیم word آماده هستید، روی این لینک کلیک کنید. فایل های این مجموعه همگی با فرمت ورد هستند و به راحتی می توانید با استفاده از نرم افزار ورد محتوای این فایل ها تغییر دهید و سپس پرینت بگیرید.

روش ویرایش آگهی ترحیم مادر

نیازی هم به نصب فتوشاپ نیست. می تونید از نسخه پرتابل فتوشاپ استفاده کنید. کافیه تویه اینترنت کلمه فتوشاپ پرتابل رو جستجو کنید و بعد از دانلود اون برنامه، آگهی ترحیم مادر رو داخلش باز کنید و ویرایش کنید.

با کلیک روی دکمه پایین می تونید آگهی ترحیم مادر رو خریداری کنید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.