دانلود رایگان موکاپ کتاب - آسمان فایل
فروردین
26
1396

دانلود رایگان موکاپ کتاب

اگر طراح هستید و یا قصد دارید که پیش نمایشی از پروژه نهایی را به مشتری نشان دهید، حتماً دانلود رایگان موکاپ کتاب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم. این موکاپ، صفحات داخلی کتاب را در حالت باز نشان میدهد. پیش نمایشی از این موکاپ کتاب را در تصویر زیر مشاهده می کنید. تصویر موکاپ صفحات کتاب.

دانلود رایگان موکاپ کتاب

به خاطر کیفیت بالا و سایز بزرگ این موکاپ که ۲۵۰۰ در ۱۶۶۰ پیکسل طول و عرض دارد. حجم این فایل به ۲۵ مگابایت رسیده است.

برای تغییر این موکاپ نیازی نیست که آشنایی کامل با فتوشاپ داشته باشید، تنها با یک کلیک می توانید عکس خود را به فتوشاپ بدهید، و مابقی کار را به فتوشاپ بسپارید. در ضمن این فیلم آموزشی می تواند به شما کمک کند که راحت تر با موکاپ ها کار کنید. حتماً این فیلم آموزشی را مشاهده کنید.

 

 

موکاپ کتاب چیست؟

موکاپ در واقع یک طرح گرافیکی و سه بعدی از پروژه نهایی ست و گرافیست‌ها و طراحان از موکاپ‌های آماده برای نمایش طرح‌های خود از جمله کارت ویزیت، جلد کتاب، تراکت، اوراق و ست اداری و … استفاده می کنند تا بتوانند بر روی مشتری خود تاثیر بیشتری بگذارند و در عین حال بتوانند یک حالت سه‌بعدی و واقع‌گرایانه از آن‌چه مشتری پس از چاپ اثر با آن مواجه خواهد شد را به اون نشان دهند.

براحتی و با جایگزین کردن طرح روی جلد کتاب در این موکاپ کتاب پیش نمایش زیبایی از کار خود را به مشتری نشان دهید.

ما به همه طراحان عزیز پیشنهاد می کنیم که همیشه از موکاپ‌ها برای نمایش طرحهای خود به مشتری استفاده کنید. مخصوصا طرح روی جلد کتاب. چرا که زیبایی کار با موکاپ ها چند برابر خواهد شد.

لینک دانلود رایگان موکاپ کتاب :

هم اکنون می توانید این موکاپ را به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید. سری هم به بخش پایین بزنید و موکاپ های دیگر را هم نگاهی بیندازید.

دانلود رایگان موکاپ صفحات داخلی کتاب

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.