دانلود تحقیق شاهنامه فردوسی - آسمان فایل
مرداد
13
1395

دانلود تحقیق شاهنامه فردوسی

در این تحقیق به خلاصه چند كتاب که طي چند سال اخير پيرامون فردوسي و شاهنامه انتشار يافته پرداخته شده است. با اینکه سالهای سال از مرگ ااین حکیم بزرگ توس می گذرد ، اما همانگونه که خود می گوید: « نمیرم از این پس که من زنده ام …» گویی نمرده است و هنوز هر ایرانی آزاده ای با شنیدن سخن نغزش جانی تازه می گیرد. در ادامه مطلب می توانید تحقیق شاهنامه فردوسی را دانلود نمایید.

دانلود مقاله شاهنامه فردوسی

فردوسی

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق شاهنامه فردوسی

عنوان: شاهنامه فردوسی
فرمت فایل: word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: ۳۷

متن حاضر نگاهي دارد به ده عنوان كتاب، كه در طي چند سال اخير پيرامون فردوسي و شاهنامه منتشر شده است، ذكر يك نكته اينجا ضروريست و آن اينكه اگر مشت را نمونة خروار بدانيم بايد بر افول شاهنامه پژوهي معاصر گريست، چرا كه  اكثر منابعي كه ما به صورت تلخيص ذكر كرده ايم يا مشاهدة ديگر عناويني كه اين تحقيق بهانه اي شد تا مطالعه شود و در اينجا نيامده است اين سؤال را در ذهن ايجاد مي کند كه راستي ماچقدر در كنه مطالب شاهنامه غور كرده ايم و به چه ميزان «برره رمز معني برده ايم» و راستي آيا حق شاهنامه و فردوسي اين است؟ گاهي تأليفاتي مشاهده مي شود كه انسان از اين كه حتي نام فردوسي بر پشت آنها حك شده است شرمسار مي شود. به اميد روزي كه شاهنامه پژوهي بي هيچ غرضي در خدمت تجلي انديشه والاي فردوسي درآيد.

فهرست مطالب تحقیق شاهنامه فردوسی را می توانید در قسمت پایین مشاهده فرمایید.

فهرست مطالب

پایان نامه فردوسی

شاعر ایرانی

هم اکنون می توانید تحقیق شاهنامه فردوسی را به قیمت  ۵۰۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.irبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.