گزارش کارآموزی در کانون آگهی و تبلیغات - آسمان فایل
فروردین
7
1395

گزارش کارآموزی در کانون آگهی و تبلیغات

دانلود گزارش کارآموزی در کانون آگهی و تبلیغات :

گزارش کارآموزی در کانون آگهی و تبلیغات

گزارش کارآموزی در کانون آگهی و تبلیغات

عنوان گزارش کارآموزی:کارآموزی در کانون آگهی و تبلیغات

فرمت فایل:pdf

تعداد صفحات:۱۴

 

گزارش کارآموزی در کانون آگهی و تبلیغات در واقع گزارشی از دوره کارآموزی در کانون آگهی و تبلیغات شتاب (یک شرکت خصوصی است) را بیان می کند که شامل کار با دستگاه های مختلف چاپ و همچنین نرم افزارهای مختلف طراحی که برای چاپ استفاده میشود را شرح می دهد.

 

 فهرست مطالب و پیشگفتار این گزارش کارآموزی در زیر آمده است:

 

فهرست مطالب:

پیشگفتار

چکیده

معرفی محل کارآموزی

فعالیت های انجام شده توسط کارآموز

دستگاه چاپ بنر و فلکس

دستگاه چاپ پلات

دستگاه لمینت

دستگاه چاپ و برش لیزر

نتیجه گیری

خلاصه

منابع و ماخذ

 

پیشگفتار:

ضمن عرض تشکر فراوان از تمام دوستانی که باعث شدند بنده در دوران کارآموزی خود چیزهای فراوانی یاد بگیرم و این دوره یک ماهه به عنوان تجربه ای پر بار در زندگی من باشد.

اول از همه از آقای تقدیسی سرپرست کارآموزی،و بعد از آقای چالاکی از کارکنان کانون آگهی و تبلیغات شتاب، که تجربه های فراوان خود را در این مدت در اختیارم قرار دادند، کمال تشکر را دارم.

و در پایان هم از استاد خوبم آقای مغانی تشکر می کنم بابت وقتی که می گذارند و این گزارش را مطالعه می کنند.

 

هم اکنون می توانید این گزارش کارآموزی را به قیمت ۴۷۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود کنید.

 

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.irبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.