دانلود تحقیق قرارداد کار و شرایط آن - آسمان فایل
مرداد
۱۵
۱۳۹۵

دانلود تحقیق قرارداد کار و شرایط آن

اگر به دنبال تحقیقی جامع در مورد قرارداد کار و شرایط آن هستید یا می خواهید در مورد تأییدات و تعهدات پیمانکار اطاعات کامل و مفید کسب کنید و یا خواهان کسب اطلاعات در مورد تعهدات و اختیارات کارفرها هستید، یا خواستار هر آنچه مطلب مهم و مورد استفاده در مورد قانون کار هستید حتما تحقیق قرارداد کار و شرایط آن را دانلود و مشاهده نمایید.

قرارداد کار و شرایط آن

قرار دادکار و شرایط آن

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق قرارداد کار  و شرایط آن

عنوان: قرارداد کار  و شرایط آن
فرمت فایل:word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: ۸۴
حجم فایل: ۲۳۳ کیلوبایت

بخشی از تحقیق قرارداد کار و شرایط آن ، به همراه فهرست مطالب را می توانید در قسمت زیر ملاحظه نمایید.

ماده ۱۲ . كار ، كارگاه ،‌تجهيز و برچيدن كارگاه

الف ) كار ، عبارت از مجموعه همليات ، خدمات يا اقدامات مورد نياز ، براي آغاز كردن ، انجام وپايان دادن عمليات موضوع پيمان است و شامل كارهاي دايمي است كه باقي خواهد ماند و به عنوان موضوع پيمان تحويل كار فرما مي گردد، و كارهاي موقتي است كه به منظور اجرا ونگهداري موضوع پيمان انجام مي شود.
ب) كارگاه ، محل يا محلهايي است كه عمليات موضوع پيمان در آن اجرا مي شود يا به منظور اجراي پيمان ، با اجازه كارفرما از آن ا ستفاده مي كنند. كارگاهها يا كارخانه هاي توليدي خارج از محلها و زمينهاي تحويلي كارفرما ، كه به منظور ساخت تجهيزات يا قطعاتي كه در كار نصب خواهد شد مورد استفاده قرار مي گيرد، جزو كارگاه به شمار نمي آيد.
ج ) تجهيز كارگاه ، عبارت از عمليات ، اقدامها و تداركاتي است كه بايد به صورت موقت براي دوره اجرا انجام شود، تا آغاز كردن وانجام دادن عمليات مو.ضوع پيمان ، طبق اسناد و مدارك پيمان ، ميسر شود .
د) برچيدن كارگاه ، عبارت از جمع آوري مصالح ،‌ تجهيزات ، تاسيسات و ساختمانهاي موقت ، خارج كردن مواد زايد ، مصالح ، تجهيزات ، ماشين آلات و ديگر تداركات پيمانكار از كارگاه و تسطيح و تميز كردن محلهاي تحويلي كارفرما مي باشد.
ماده ۱۳ . مصالح ، تجهيزات ، مصالح و تجهيزات پاي كار ، ماشين آلات و ابزار ، تاسيسات و ساختمانهاي موقت ، وسايل
الف ) مصالح ، عبارت از مواد ، اجناس وكالاهايي است كه در عمليات موضوع پيمان مصرف يا نصب شده و در كار باقي مي ماند.
ب) تجهيزات ، عبارت از دستگاهها و ماشين آلاتي است كه در عمليات موضوع پيمان نصب شده و در كار باقي مي ماند.
ج ) مصالح و تجهيزات پاي كار ، عبارت از مصالح و تجهيزاتي است كه پيمانكار ، باتوجه به اسناد و مدارك پيمان براي اجراي موضوع پيمان ، تهيه كرده ودر محل يا محلهايي از كارگاه در طرح جانمايي تجهيز كارگاه به عنوان اتبار كارگاه يا محل انباشت مصالح تعيين گرديده است ، نگهداري و حفاظت مي كند. مصالح وتجهيزات موجود در محل مصرف يا نصب نيز مصالح و تجهيزات پاي كار ناميده مي شود.
تبصره قطعات پيش ساخته وتجهيزاتي كه در اجراي موضوع پيمان ، با اجازه كارفرما و زير نظر مهندس مشاور ، دركارگاهها يا كارخانه هاي توليدي خارج از كارگاه ساخته شده است نيز درحكم مصالح و تجهيزات پاي كار به شمار مي رود.
د ) ماشين آلات وابزار ،‌عبارت از دستگاهها، تجهيزات ،‌ماشين آلات ، و به طور كلي ، ابزارهاي اجراي كار است كه به منظور اجراي موضوع پيمان به صورت موقت به كار گرفته مي شود . ماشين آلات و ابزار را ممكن است ماشين آلات نيز بنامند.
ه ) تاسيسات و ساختمانهاي موقت ، عبارت از انواع ساختمانها ،‌محوطه سازيها ، انبارها ، تاسيسات آب ، برق ، سوخت و مخابرات ، شالوده دستگاهها ، و به طور كلي ،‌تمام تاسيسات و بناهايي است كه به صورت موقت ، براي دوره اجرا تامين شده و جزو كارهاي تجهيز كارگاه به شمار مي رود.
و ) وسايل ، عبارت از اثاثيه اداري ،‌مسكوني ، آشپزخانه و ديگر لوازم مورد نيازي است كه براي دوره اجرا تامين شده و جزو تجهيز كارگاه منظور مي شود .

فهرست مطالب

قرارداد کار

قانون در قرارداد کار

قانون کار

هم اکنون میتوانید تحقیق قرارداد کار و شرایط آن را به قیمت ۱۴۰۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید.

 

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.