دانلود تحقیق اهميت مطالعه در تعليم و تربيت - آسمان فایل
مرداد
۱۶
۱۳۹۵

دانلود تحقیق اهميت مطالعه در تعليم و تربيت

اگر به دنبال یک مقاله با ارزش در مورد اهمیت مطالعه در تعلیم و تربیت هستید به جای درستی آمده اید. مطالعه کردن در خانواده از زمان کودکی شروع می شود . برای پیدا کردن علت اصلی اول باید سراغ خانواده و بعد به دنبال علل دیگر بگردیم که به خودی خود آنها نیز از اهمیت خاصی برخوردارند. در ادامه مطلب می توانید این مقاله را دانلود نمایید.

مطالعه کردن و اهمیت آن تعلیم و تربیت

 

توضیحات بیشتر در مورد تحقیق اهميت مطالعه در تعليم و تربيت

عنوان:اهمیت مطالعه در تعلیم و تربیت
فرمت فایل: word (قابل ویراش)
تعداد صفحات: ۱۱۰
حجم فایل: ۶۹۸ کیلوبایت

فهرست مطالب و بخشی از فصل  ۲  تحقیق اهميت مطالعه در تعليم و تربيت را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

۱-۳ مقدمه

روش تحقيق در اين پژوهش توصيفي و از نظر هدف بنيادي است و سپس جامعة آماري، نمونه و روش نمونه‌گيري، ابزار اندازه‌گيري و شيوة جمع‌آوري اطلاعات و همچنين روشهاي آماري بصورت گزارش توصيفي تهيه شده است.

۲-۳ جامعة آماري

جامعة آماري در اين پژوهش كلية دانشجو – معلمان رشتة كارشناسي دانشكده تربيت معلم دانشگاه آزاد اسلامي واحد جنوب كه بالغ بر ۲۰۱ نفرند و در سال تحصيلي ۸۲-۸۱ مشغول به تحصيل مي‌باشند.

۳-۳ نمونه و روشن نمونه‌گيري

گروه نمونه شامل ۱۰۰ نفر از دانشجو – معلمان رشتة كارشناسي دانشكده تربيت معلم دانشگاه آزاد اسلامي(واحد جنوب) هستند كه از مناطق آموزش و پرورش مي‌باشند براي انتخاب گروه نمونه از روش نمونه‌گيري تصادفي ساده استفاده شده است بدين صورت كه از بين كلاسها برگزيده شد و از هر كلاس ۲۰ معلم جمعاً ۱۰۰ دانشجو – معلم نظر‌خواهي گرديد.

۴-۳ ابزار اندازه‌گيري

ابزار اندازه‌گيري شامل پرسشنامه‌اي است كه مركب از ۲۰ سوال بسته بر اساس فرضيه‌هاي تحقيق بصورت مقياس چهار درجه‌اي (خيلي زياد – زياد – كم خيلي كم) تهيه و تدوين گرديده است كه اين پرسشنامه بوسيلة دانشجو – معلمان رشتة كارشناسي دانشكده تربيت معلم دانشگاه آزاد اسلامي(واحد جنوب) تكميل گرديد.

-روایی و پایایی پرسشنامه

به منظور افزايش ضريب اعتبار و پاياي ابزار، پرسشنامة تهيه شده پس از بررسي لازم و آماده شدن، روايي و محتوايي آن بوسيلة ۲ نفر از اساتيد مورد بررسي قرار گرفت و سپس در گروه آزمايشي كوچكي اجرا شده و پس از رفع اشكالات عملي آن براي اجراي نهائي آماده گرديد.

تحقیق آموزش و پرورش نیز می توانید در این زمینه کمک زیادی به شما بکند.

روشهاي آماري تحقيق

در اين تحقيق از روشهاي آماري زير استفاده مي‌شود.
الف) روش آماري توصيفي: براي طبقه‌بندي و تهيه جداول توزيع فراواني داده‌ها از روش آماري توصيفي استفاده شد.
ب) روش آماري استنباطي: چون اطلاعات تحقيق از نوع بي‌پارامتري و به صورت داده‌هاي ناپيوسته است به همين جهت براي مقايسه و بررسي آنها از روش آماري بي‌پارامتري  بصورت زير استفاده مي‌شود.
در اين فرمول  نمود فراواني مشاهده شده (تجربي) و  نمود فراواني مورد انتظار (نظري) است.

فهرست مطالب تحقیق اهميت مطالعه در تعليم و تربيت

اهميت مطالعه در تعليم و تربيت

فهرست تحقیق اهمیت مطالعه

 

منابع و ماخذ این مقاله را در قسمت پایین مشاهده می کنید.

فهرست منابع مطالعه کردن

 

 

 

هم اکنون می توانید تحقیق اهمیت مطالعه در تعلیم و تربیت را به قیمت ۹۰۰۰ تومان از سایت آسمان فایل دانلود نمایید

توجه : لطفا از این پایان نامه جهت تکمیل مطالعات و تحقیقات خود استفاده کنید و از ارایه مستقیم آن به عنوان پایان نامه و یا پروژه تخصصی به استاد خودداری کنید.
در صورتی که هرگونه اطلاعاتی شامل پروژه، مقاله، تحقیق، پایان نامه، گزارش کارآموزی و … در مورد هر موضوعی در اختیار دارید که مالکیت آن برای خودتان است. نیاز به خرید و پرداخت هزینه نیست، ما با شما تبادل فایل خواهیم داشت. کافیست عنوان و فهرست فایل خودتان را برای ما ارسال کنید، تا پس از بررسی توسط پشتیبانی سایت، راهنمایی های لازم برای تان ارسال شود. ما در کمتر از ۲ ساعت مورد را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما خواهیم رساند. برای تبادل فایل ها و اطلاعات با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ایمیل پشتیبانی: contact-us@asemanfile.ir

      مطالب مرتبطبرای ارسال سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد، از فرم زیر استفاده کنید

فقط به سوالاتی پاسخ داده می شود که مرتبط با موضوع فوق باشد.